Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
 
 
 

 
       Enerģētiskā dziedniecība.
 
Nicola Tesla: "Ja jūs vēlaties, atrast Visuma noslēpumus, jādomā par enerģiju, frekvencēm un vibrācijām."
 
Vibrāciju Medicīna un Enerģētiskā dziedināšana, ir alternatīvās medicīnas dziedniecības veidi un  balstās uz zinātniskiem principiem, ka visa matērija vibrē ar precīzu frekvenci. Tā izmanto dabas pozitīvo enerģiju un vibrācijas frekvences. Izmantojot rezonanses vibrācijas, matērijas balans var tikt atjaunots. 
 
Vibrāciju medicīna - nākotnes medicīna, jo šāda veida Alternativā Medicina, izmanto pozitīvo dabas enerģiju un vibrāciju frekvences. Enerģija ir visur, tā ir mums visapkārt. Enerģija plūst caur visu un visu rada. Katra mūsu ķermeņa šūna izstaro elektrību. Mūsu domas, emocijas atmiņas ir piepildītas ar sīkiem elektriskiem impulsiem. Cilvēka ķermeņa enerģētiskā sistēma izdala elektromagnētisko gaismas enerģiju.
 
Pati sistēma ietver Meridiānus (organisma enerģijas ceļi), čakras (enerģijas centri) un auru (organisma enеrģētiskā atmosfēra).    
 
Šajā enerģētiskās medicīnas modelī notiek mijiedarbība starp fizisko un ēterisko plānu. Tā ir balstīta uz Einšteina un Tillera teoriju un modeli. Enerģijas medicīna ir balstīta uz kvantu fizikas principiem.  Es pat gribēju teikt, ka vibrāciju medicīna ir balstīta uz 5 elementu sistēmu, kas ir pasaules uzbūves pamats. Visas enerģijas tiek kontrolētas un barotas ar smalkās enerģijas tīklu. Tāpat tiek koordinētas funkcijas un šūnu dzīvotspēja.
 
Enerģētiskā medicīna pieņem un paskaidro, ka enerģija ir pamats visam un ka pastāv neredzama saikne starp fizisko un smalko ķermeni, kā arī, ka iekšējā saikne starp matēriju un enerģiju, ir tik cieša, ka viens bez otra nevar pastāvēt.
 
Enerģētiskā Dziedniecība atbild un paskaidro, ka apziņa ir enerģijas forma, kas nepārtraukti saistīta ar šūnu struktūru fiziskajā ķermenī un tā ietekmē fizisko ķermeni, kā pozitīvi, tā negatīvi. Starp ķermeni, prātu un garu pastāv cieša saikne. To apstiprina hologrāfiskais princips: "kas augšā, tas apakšā» - katra šūna, katra daļiņa no cilvēka ķermeņa satur pilnīgu informāciju par visu Universu. Cilvēks ir kā savdabīgs oktaedrs, kas sevī apvieno makro un mikro līmeni, fizisko un garīgo matēriju kā arī pagātni un nākotni. Visa informācija, kā pozitīvā tā negatīvā tiek nodota fiziskam ķermenim un otrādi. Ēteriskais ķermenis ir savdabīga fiziskā ķermeņa matrica (gaisīgs dubultnieks). Enerģētiskā medicīna ar dažādām metodēm var nolasīt visu informāciju no fiziskās un smalkās matērijas. Bieži vien nolasot informāciju no smalkā ķermeņa, ar dažādu paņēmienu palīdzību iespējams slimību neielaist fiziskajā ķermenī.
   
Enerģētiskās dziedniecības veidi.
 
Kā vienus no senākiem būtu jāmin lūgšana, ārstēšana ar rokām, distancētā dziedniecība, fitoterapija un akupunktūra. Vēlāk radās tādi efektīvi enerģētiskās dziedināšanas veidi kā homeopātija, magnetoterapija, krāsu un kristālu terapija, u.tt.  Plaši tiek izmantoti dažādi elektroneirostimulācijas aparāti un Radionic tipa ierīces. Visi šie un citi veidi strādā ar organisma smalko enerģētisko sistēmu.
 Enerģētiskā dziedināšana palīdz likvidēt dažādas enerģētiskās  nelīdzsvarotības mūsu sistēmā. Piemēram, traumas, fobijas, stresus, bailes, dažādus sastrēgumus, dažādas hroniskas slimības, dziedēt bērnības atmiņu traumas u.tt.   
Jebkuru no enerģētiskās dziedināšanas veidiem var pielietot pie visdažādākām saslimšanām vai traumām. Tās var būt  gan dažādas vīrusa, baktēriju saslimšanas, alerģijas un citas grūti dziedināmas slimības.
Enerģētiskā dziedināšana ļauj vienlaicīgi pielietot dažādas enerģētiskās metodes, kas viena otru papildina.


    
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv