Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
 
 
 
         Distancētā dziedniecība, jeb attāluma dziedniecība.   

Kas ir Distancētā dziedniecība? Kā un kāpēc tā strādā?

Attāluma dziedināšana ir jebkāda veida dziedināšanas enerģija, kas "nosūtīta", laikā un telpā un ir ar ārstniecisku efektu saņēmējam. Šī universālā enerģija ir savienota ar visām lietām, un tālu pārsniedz cilvēku izpratni un valodu. Šādā veidā  jums nav jābūt fiziski klāt pie dziednieka, lai saņemtu dziedināšanu. Pirms tam  pa tālruni var norunāt seansa sākuma laiku, izrunāt dažādas nianses par attiecīgo problēmu u.tt.
 
Šis dziedināšanas veids ir tikpat efektīvs kā jebkura cita alternatīvās enerģijas dziedināšana, jo tiek strādāts  ar indivīda fizisko, emocionālo un garīgo aspektu, piekļūstot indivīda enerģētiskam ķermenim. Enerģētiskam ķermenim var piekļūt viegli no jebkuras vietas un jebkurā laikā, un nav nepieciešamības, lai jūs būtu fiziski klāt.
 
Kā  dziednieks Transcendentē (ārpus laika un telpas; ārpus izziņas robežām esošs) laikā un telpā?

Kad dziednieks veic attāluma dziedināšanu, viņš var doties ārpus laika un telpas.  Piemēram, praktizētājs var palēnināt  domas viļņus uz teta viļņiem un iemidzināt cilvēku, ja tas ir nepieciešams. Holistiskās medicīnas dziednieki, šamaņi, un praktiķi ir zināmi jau gadsimtiem ilgi, bet mūsdienu zinātne tikai tagad to sāk saprast un izskaidrot. Nesenie atklājumi kvantu fizikā sniedz zinātnisku pamatojumu par holistiskās dziedināšanas fenomenu.
Kvantu fizika ir atklājusi, ka laiks nav noteikts, un nav  lineārs, tas tikai plūst vienā virzienā. Laiks plūst gan uz priekšu un atpakaļ vienlaicīgi. Tādējādi var ietekmēt kā  nākotni tā arī  savu pagātni.  No šī viedokļa viss notiek uzreiz, jo nav pagātnes un nav nākotnes, ir tikai šis brīdis.
  
1984.g. Nobela prēmijas laureāts Karlo Rubia, pierādīja,ka cilvēka ķermenis g.k. sastāv no enerģijas un tikai neliela daudzuma citu vielu. Tikai viena miljardā daļa mūsu ķermenī ir viela - pārējā enerģija. Molekulas no kurām sastāv fiziskais ķermenis, uzvedas saskaņā ar kvantu mehanikas likumiem.
Jebkura doma ir enerģija un tā ir materiāla. Jautājums - cik vienkārši vai sarežģiti ir mainīt realitāti. Šeit savu lomu spēlē gan ticība/neticība un arī kolektīvā apziņa, kas bieži ir atšķirīga, tātad bremzējoša. Lai kā arī nebūtu , mūsu doma primāri nosaka visu. Tā gan pievilks, gan attālinās.
 
Galvenais ir fakts ,ka "Domas nodošana" patiešām pastāv, un ņemot vērā tīri zinātnisku pamatojumu, var teikt, ka  patiesībā domas ir  metafiziskas .
 
Viss materiālajā pasaulē ir vibrācijas, kas izpaužas augstās kustībās. Bez vibrācijām nebūtu tādas lietas kā materiālais universs. 

Vibrācijas spēks no domu Viļņiem nebeidzas tikai ar nosūtīšanu tālāk.Tas saglabājas ilgu laiku pēc tam. Tāpat kā siltums telpā saglabājas ilgi pēc tam, kad uguns krāsnī ir nodzēsts - tāpat kā ziedu smarža pastāv telpā ilgi pēc tam, kad ziedi ir iznesti no telpas un tt.  Spēcīgas domas saglabājas ilgu laiku, saglabājot lielu daļu savas vitalitātes un enerģijas. Tieši tādā pat veidā domas - Viļņi turpina vibrēt ap cilvēku, dzīvnieku vai citu radību , lai kur tā dotos. Tikai nesen zinātnieki ir atzinuši, ka apziņa var iedarboties uz biomolekulāriem mehānismiem un regulēt cilvēka ķermeņa darbu.
 
Apziņa – tas ir enerģijas veids, kas nesaraujami saistīts ar fiziskā ķermeņa šūnu struktūru. Vienlaikus tā ir viens no faktoriem, kuras nepārtrauktā iedarbība stimulē vai nu veselību vai slimības. Fiziskā ķermeņa funkcionēšana ļoti izteikti ir saistīta ar ēterisko ķermeni. Jebkuras ēteriskā ķermeņa struktūras izmaiņas izpaužas fiziskā ķermeņa līmenī.
 
     

   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv