Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
Reinkarnatīvā psihosomatika un Germanische Heilkunde.

Slimību garīgā izcelsme.

Zinātniski, mediciniski precizi par to saskaņā ar pieciem bioloģiskajiem Dabas likumiem atklāti izteicies ārsts un teologs Riks Gerds Hamers.
Nevienam nav noslēpums , ka vismaz 80% slimības u.c. problēmas rada mūsu psihosomatika. Termins "psihosomatisks" cēlies no diviem grieķu vārdiem: "Psihe" - dvēsele un "soma" - ķermenis.
Cīņa ar slimību ir cīņa ar sekām, jo visam pamatā ir cēlonis , kas to radījis. Tas nozīmē mūsu reakcija uz realitātes notikumu. Pats svarīgākais ir atrast cēloni un to izdzēst no mūsu zemapziņas pieraksta, lai likvidētu vai vismaz mazinātu sekas.
Psihosomatika ir medicīnas psiholoģijas virziens, kas pēta attiecības starp emocionālo stāvokli un ķermeņa izpausmēm. Vienkārši sakot, tie ir traucējumi organismā, ko izraisa nevis fiziski, bet gan garīgi cēloņi. Slimības psihosomatiskā izcelsme neapgāž pamatdiagnozi.
Slimības ir tiešas emocionālu svārstību sekas.
Vienkārši sakot, “slimība” rodas kāda notikuma vai situācijas rezultātā, kam nespējam pretoties, un atspoguļojas uzreiz trīs līmeņos: psihe-smadzenes-orgāns. Mazie konflikti izraisa "mazas slimības", lieli satricinājumi - "lielas slimības".
Palaidēja mehanisms katrai t.s. slimībai vienmēr ir bioloģisks konflikts - akūti dramatisks šoks .
 
Izšķirošais ir nevis tas, kas objektīvi notika, bet gan tas, kā šis notikums tika uztverts.

Piemēram:  Vēzis: Pētījumi liecina, ka psiholoģiskais stress/ konflikta situācija var ietekmēt audzēja spēju rasties un augt . Atkarībā no tā , kādas domas bija klātesošas dotajā brīdī, attiecīgā orgānā izveidosies audzējs. Tas ir - cēlonis radījis sekas. Lielāko tiesu, kamēr cēlonis netiks apzināts un izdzēsts, cīņa ar sekām būs kā cīņa ar vēja dzirnavām.
Stress ir jebkuras psihosomatiskas slimības riska faktors. Piemēram, cilvēks zaudē ģimenes locekli, draugu vai mīlošu dzīvnieku. Viņš ir šokā, viņu pārņem tukšuma sajūta. Ja jūs apslāpēsiet sāpes un tās neatbrīvosiet, tad tas var negatīvi ietekmēt visu ķermeni. Galu galā, kad mēs ilgstoši esam stresa stāvoklī, cieš visi orgāni un sistēmas.
Pastāv teorija, ka ķermeņa veselība galvenokārt ir atkarīga no mūsu domām. Par to var strīdēties, bet galvenā doma ir diezgan patiesa. Cilvēkiem, kuri uzskata, ka viņiem neizdosies, reti izdodas. Tāpat pacientiem, kuri ir pesimistiski noskaņoti par savu atveseļošanos, var paiet ilgāks laiks, lai normalizētos.
Psihosomatiskās slimības parādās pēc ilgstošas ​​emocionālas pārslodzes, kam var pievienoties nemiers, negatīva pašhipnoze, kas ietekmē slimības gaitu, izpausmes, terapijas ilgumu un panākumus.
PIECI bioloģiskie dabas likumi - izskaidro gandrīz visu slimību cēloņus un stadijas, taču tie neattiecas uz traumām (piem., nelaimes gadījumi), saindēšanos (piem., fluors, dzīvsudrabs) un slimībām, ko izraisa uztura trūkums.
Germanische Heilkunde ir spēkā cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem un pat vienšūnas dzīvām būtnēm - visam dzīvajam Visumam. Visi konflikti vai, attiecīgi, bioloģiskās speciālās programmas, vienmēr notiek sinhroni 3 līmeņos: psihe - smadzenes - orgāns.
Palaidēja mehanisms katrai t.s. slimībai vienmēr ir bioloģisks konflikts - akūti dramatisks šoks
Pieredze rāda, ka "speciālās programmas" var aktivizēt ne tikai asi dramatisku konfliktu tajā brīdī.
Vienkārši sakot, “slimība” rodas kāda notikuma vai situācijas rezultātā, kam nespējam pretoties, un atspoguļojas uzreiz trīs līmeņos: psihe-smadzenes-orgāns. Mazie konflikti izraisa "mazas slimības", lieli satricinājumi - "lielas slimības". Bioloģiskie konflikti rodas spontāni, kas nozīmē, ka inteliģence un loģika mums nespēj palīdzēt.
Izšķirošais ir nevis tas, kas objektīvi notika, bet gan tas, kā šis notikums tika uztverts. Tas, kas ziņkārīgai acij šķiet diezgan nekaitīgs, var dziļi ievainot cilvēku, trāpot "sāpīgai vietai". Un otrādi – smagus likteņa sitienus bieži vien ir viegli izturēt, neskatoties uz to, ka no malas tie šķiet nenoliedzami bioloģiski konflikti. Šeit vissvarīgākā loma ir personības mentālā attieksme, individuālā īpašība. Nekas nerodas no nekā.
Viss notiek saskaņā ar garīgajiem un bioloģiskajiem likumiem. Katrai neatbilstībai, katram simptomam, katrai cilvēka slimībai ir cēlonis. Tas jāmeklē. Lai gan mums nav dots atcerēties iepriekšējos iemiesojumus, izņemot izņēmuma gadījumus, esmu pārliecināts, ka iepriekšējās inkarnācijas mūs spēcīgi ietekmē. Es saprotu, ka ne visi lasītāji piekrīt manai pārliecībai par reinkarnāciju. Dabiska audzēju Izzušana(dzīšana) notiek tikai tad, ja tie ir mazi. Tikai maziem audzējiem pareiza ķēde "aktīvs konflikts > remonta fāze > atkal viss kārtībā".
Lielos audzējus, ja tie apdraud dzīvību, nepieciešams operēt .
Jaunā Vācu medicīna saka: katrs psiholoģiskais notikums notiek vienlaicīgi smadzenēs (kā arī orgāna smadzenēs) un orgānā, kuru ietekmē Speciālā bioloģiskā programma.
      
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv