Par mani
Vispāriga informācija
Pakalpojumi
Dziedniecības veidi
Raksti
Pārdod
Kontakti
.
 

         Dzīvnieku dziedniecība.
   
Dzīvnieku, tāpat kā jebkuru citu dzīvu būtni (koku, ziedu u.tt) var dziedināt ar domas spēku gan kontaktā, gan distancēti. Pats dziedināšanas process bieži vien ir vieglāks kā cilvēka dziedināšana, jo dzīvniekam ir daudz vienkāršāks, primitīvāks karmiskais uzslāņojums un dzīvnieki daudz mazāk ietekmējas no kolektīvās apziņas uzslāņojuma.
 
Jebkurai dzīvai būtnei tāpat  ir smalkais ķermenis, enerģētiskā matrica, kuras parametri ielikti DNS molekulā.
 
Tas ir enerģētiskais karkass, kas nosaka augšanu, komplekciju, izmērus, orgānu un sistēmas izvietojumu. Lielākā daļa problēmas smalkajā ķermenī rada problēmas fiziskajā ķermenī. Savukārt tieši smalkais ķermenis, ko mēs bieži saucam vienkārši par garu ir tas, kas pakļaujas domas enerģijai, domas informācijai. Vienmēr jāatceras, ka akūtas kaites vienmēr ātrāk un vieglāk padodas ārstniecībai.
 
Šeit nekādā gadījumā es negribu teikt, ka nebūtu jāmeklē veterinārārsts. Tieši otrādi. Ar to būtu jāsāk. Vislabākos rezultātus var gūt tikai no kompleksas ārstniecības.
 
Pats esmu palīdzējis distancēti gan suņiem, gan kaķiem. Pēdējais piemērs ir lipomas likvidēšana un zobu smaganu ārstēšana savam kaķim. Tika izmantotas kā kontakta, tā arī distacētā un informatīvā dziedināšana .
 
Lielākais dzīvnieks manā dziedniecības praksē bija cirka zilonis, kuram 3 - 4 nedēļas bija vērojams svara zudums, bet vēlāk caureja un pilnīgs apetītes trūkums un nespēks. Pēc lūguma  un saņemtās fotogrāfijas, izdevās noskaidrot, ka lielāko problēmu rada vīrusa infekcija kuņģa zarnu traktā. Palīdzības seansi tika veikti distancēti.


    
 
   
Created by I.am.human.lv & www.90.lv